Отримати консультацію

   Отримати консультацію

   Віза в Шенгенську зону

   Для громадян України віза, на термін менше 90 днів, в зону Шенгену не потрібна. Якщо віза Вам потрібна і Ви перебуваєте в Україні легально, на підставі посвідки, то Ви можете подавати документи на візу за місцем Вашого проживання. Якщо Ви плануєте відвідати кілька країн, то подаватися потрібно в Консульство тієї країни, де Ви проведете більше часу.

   Календарь работы консульства для получения визы
   Дні подачі документів
   Понеділок - п'ятниця (за записом)
   Время работы консульства для получения визы
   Терміни оформлення
   від 5 робочих днів
   Консульство в котором получают визу
   Адреса
   Візовий Центр
   Документы для получения визы
   Спосіб подачі
   Особиста подача в ВЦ.

   Документи для отримання візи в Шенген

   • оригінал закордонного паспорта + копія;
   • оригінал або скан попереднього / другого закордонного паспорта, якщо був;
   • анкетні дані;
   • 2 фото, 3,5 на 4,5 см, 70% обличчя;
   • довідка з місця роботи / навчання;
   • довідка з банку і рух коштів за останні 3 або 6 місяців;
   • оригінал або копії свідоцтв про шлюб / розлучення / народження дітей;
   • оригінали або копії документів на майно (квартира, машина, земля);
   • бронювання авіа (Ваше або надаємо ми);
   • бронювання готелю;
   • медична страховка;
   • документи, що підтверджують мету поїздки

   Особливості: переклад документів на англійську мову. Здача біометрії.

   Процедура отримання візи

   1
   Оператор который поможет получить визу
   Отримання консультації
   Зверніться до нас, зручним для Вас способом, отримаєте вступну консультацію, оцінку шансів, дізнайтеся вартість візи та дод. послуг.
   2
   Оплата
   Оплата послуг
   Сплатіть послуги експерта, перекладача на англійську мову та консульський збір. Можливий переказ на карту або оплата готівкою.
   3
   Пакет документов
   Збір документів
   Отримайте індивідуальний список документів. Зберіть необхідні документи. Ми здійснимо переклад документів на англійську мову.
   4
   Передача документов
   Передача документів
   Передайте документи, зручним для Вас способом. Це можна зробити особисто, переслати по електронній пошті або кур'єрською службою.
   5
   Подача документів
   Запис на подачу. Особистий візит до ВЦ для сдачі біометрії. Оплата візового збору. Відстеження статусу отримання візи.
   6
   Пасспорт
   Отримання візи
   Отримання паспорта з візою і передача його Вам (особисто або кур'єрською службою). Інструктаж по типу візи і правилах її використання.

   Популярні запитання

   Що робити, якщо мені відмовлять у візі в Шенген?
   + -

   Як правило, країни Шенгену пояснюють причину відмови. В першу чергу, потрібно проаналізувати сам лист. Якщо причина відмови в документах, то потрібно зібрати всі документи повторно і подати в той же Візового Центру. Відмову краще “закривати” в Консульстві тієї країни, де Ви його отримали, а не подавати в іншу.

   Не можна подати на візу, якщо Ви в Україні тимчасово або проїздом. Тільки, якщо у Вашій країні немає Консульства і Вам дозволено подавати в Україні. В інших випадках у Вас повинна бути посвідка на проживання в Україні.

   Ні, для отримання візи достатньо надати бронювання авіаквитків і готелю. Деякі країни можуть вимагати підтвердження оплати або передоплати.

   Документи можна подати не раніше, ніж за три місяці до поїздки. Подача особиста, в зв’язку зі здачею біометрії. Отримання можливо за Вас за дорученням.

   Для отримання бізнес візи в Шенген у Вас повинен бути бізнес партнер, який надішле Вам необхідні документи. На подачу, можуть вимагати оригінали або копії, список того, що потрібно різний, в залежності від країни подачі.

   Для отримання гостьової візи, у Вас повинен бути родич або друг, який надішле Вам запрошення та інші необхідні документи. Той, що запрошує повинен перебувати в країні легально (бути громадянином або мати посвідку). Також потрібен буде список документів від Вас.

   Я гарантую, що Ви отримаєте грамотну консультацію, список документів, який можна застосовувати саме до Вашої ситуації, що всі документи будуть правильно переведені і вчасно подані в Консульство або Візовий Центр. Але, остаточне рішення по Вашій візі приймає Візовий офіцер.

   Новини