Оновлення роботи Консульства США та процедура поновлення візи після її закінчення

Багато хто очікував на оновлення роботи Консульства США у Києві по неімміграційним візам, а саме – В1, В2 та В1/В2. Проте цього не сталося.
Так 2 липня було скасовано запис мого клієнта, який мав іти в Консульство 2 вересня. Тобто за 2 місяці Консульство надіслало попередження на електронну пошту такого змісту:

До цього мені вдалося перенести співбесіду 2 рази (з кінця жовтня я переписала клієнта на початок вересня), дату можна переносити лише 2 рази. Зараз запис на 2 вересня скасовано,
прооте сама функція доступна і консульський збір активний. Та при спробі отримати нову дату для запису система видає таке повідомлення:

Чи є ж, все таки, можливість отримати візи категорії В1, В2, або В1/В2?
Так, в Консульстві США є процедура “спрощенного отримання візи”. Вам не потрібно записуватися на співбесіду,
процес відбувається через службу доставки. Ви так само маєте пройти всі етапи, та при записі ви даєте відповіді на певні питання і далі Вас запрошують податися за спрощеною процедурою.
Проте, ця “схема” не для всіх. Також, слід враховувати, що Візовий офіцер все одно має право викликати Вас в Консульство,
рідко, але це трапляється, тоді Вас попросять призначити дату візиту в Консульство (яких зараз немає).
Хто ж може скористатися таким варіантом?
Скористатися цією процедурою можуть:
-діти до 14 років.
Це зручно, якщо у батьків є діюча віза в США і вони планують взяти з собою дитину.
-дорослі, після 80 років.
Очевидно, що після 80 років, важко докорінно змінити своє життя і лишитися в США, тому після 80 років Вам не потрібно проходити співбесіду
(якщо тільки Візовий Офіцер не схоче познайомитися з Вами особисто).
-громадяни України, в яких була віза в США, яка закінчилася не пізніше ніж 48 місяців назад. Це і є приємний бонус для українців, оскільки раніше цей термін становив лише 12 місяців.
Звичайно є певний перелік вимог, яким Ви маєте відповідати. Ознайомитися з ними можна за посиланням – https://www.ustraveldocs.com/ua_ua/ua-niv-visarenew.asp
Із найбільш очевидних вимог:
– Ви маєте бажання і підстави для отримання візи тієї ж категорії, що у Вас була раніше;
– Ви є громадянином України або постійним мешканцем;
– Ви не порушували законів США, не були депортовані і т.д;
– у Вас не було відмови в отриманні візи;
Консульський відділ зберігає за собою право вимагати особистої присутності апліканта на співбесіді після розгляду його/її заяви на отримання візи.

Якщо Вам здається, що Ви можете претендувати на спрощене оформлення поштою, пропоную Вам звернутися за безкоштовною Консультацією за телефоном 380509996703.
Можливо, саме у Вас є можливість відвідати США найближчим часом.